Опис події
У неділю збираємось на дружній забіг разом із Петросом.
Бігти будемо з Наталією Керницькою та Ольгою Антипенко. Дівчата обіцяють комфортний темп та гарний настрій!
Долучитися до нас можуть усі — незалежно від досвіду, темпу чи формату участі. Можна бігти, йти пішки, долучатися на кріслах колісних або просто прийти за компанію та підтримку
Старт о 10:00
Зустрічаємося біля центрального входу до міського озера.
Розминаємося, біжимо навколо озера та залишаємося на спілкування опісля.
Бігти разом завжди легше.